Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5