Series
Ratings
21
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Long Story ShortRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The PittRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.5