Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 1.0
South ParkRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
PenguindrumRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.0