Titles you rated
In TimeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0