Movies
Ratings
50
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0