Movies
Ratings
363- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
Soul KitchenRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Battle for SevastopolRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0