Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5