Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 1.5
Boss-dol MartRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0