Series
Ratings
119
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Detective Academy QRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.5
Hell GirlRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0