Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Love, AgainRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
IORated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5