Movies
Ratings
114
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
TogetherRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0