Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0- A Recipe For My IndependenceRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
GoedamRated ★ 1.0
SandglassRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0