Series
Ratings
91
Running ManRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0