Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0