Series
Ratings
13
The PacificRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 4.0