Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 0.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 5.0