Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Kike Will Hit a Home RunRated ★ 3.0
CloudRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5