Series
Ratings
65
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The PoliticianRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 4.0- Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 5.0