Series
Ratings
263
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Final DraftRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0