Movies
Ratings
182
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0