Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
Cinderella ManRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5