Titles you rated
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.0
FallenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0