Movies
Ratings
39
Phantom ThreadRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0