Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 0.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 2.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.0