Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0