Movies
Ratings
61
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0