Movies
Ratings
826
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5