Movies
Ratings
585
ZoolanderRated ★ 3.5
Zoolander 2Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0