Movies
Ratings
1410
WantedRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
EverestRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5