Movies
Ratings
58
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 3.0