Movies
Ratings
695
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5