Series
Ratings
58
STEINS;GATERated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0