Movies
Ratings
197
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 1.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
King of PrismRated ★ 3.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.5
Gintama: The FinalRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 2.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 0.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 0.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.5- HyperventilationRated ★ 4.0