Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
The Water MagicianRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Immortal SamsaraRated ★ 4.0
A Dream Within a DreamRated ★ 3.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
Goodbye, Dragon LifeRated ★ 0.5
In/SpectreRated ★ 1.5- In/SpectreRated ★ 1.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 1.5
Romantic KillerRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Ski into LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 0.5
KRated ★ 3.5