Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
RunRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
NimonaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0