Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5