Movies
Ratings
332
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Project GutenbergRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0