Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Endless LoveRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5