Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0