Movies
Ratings
226
One DayRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0