Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 3.5
CracksRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5