Movies
Ratings
100
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0