Movies
Ratings
250
SplitRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.5
The ChaseRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0