Movies
Ratings
102
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
LooperRated ★ 5.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0