Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The CircleRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
Independents' DayRated ★ 3.0
The Mummy ResurrectedRated ★ 3.0
Day of the MummyRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 2.5
ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
TangledRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5