Movies
Ratings
114
Mickey 17Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5