Series
Ratings
14
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0