Movies
Ratings
139
PaprikaRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The CollectionRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0