Series
Ratings
51
First LoveRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0