Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0